Пакетні пропозиції

Що таке пакетні пропозиції від Інституту здоров'я Баланс?

Інвестиції у своє здоров’я – завжди вигідні. А отримувати медичні послуги в пакеті – зручно та економічно вигідно! Пропонуємо вам розроблені нашими спеціалістами пакетні послуги для обстеження стану здоров’я для чоловіків, жінок та дітей. 

Пакетні пропозиції включають необхідні медичні послуги (аналізи, консультації та обстеження) з профілактичною метою для збереження здоров’я або його відновлення після перенесених  хвороб. Турбота про здоров’я під постійним наглядом сімейного лікаря – вкрай ефективний підхід. Оскільки вчасно змінити раціон харчування, режим дня чи контролювати будь-які показники стану здоров’я набагато легше та приємніше, ніж лікуватися тривалий час в лікарні.

Пакетна пропозиція стає активною одразу після оплати та залишається доступною цілий рік.

Інститут здоров’я Баланс анонсує розширення лінійки пакетних пропозицій в найближчому майбутньому. Відвідуйте наші сторінки у Фейсбук та Інстаграм. та будьте в курсі наших новинок.

Пакет УЗД "Жіноче здоров'я"

Ваше здоров’я – найцінніший дар, про який треба дбати!

Інститут здоров’я Баланс підготував необхідний кожній жінці пакет ультразвукової діагностики.

УЗД щитоподібної залози, УЗД молочних залоз, УЗД органів черевної порожнини з нирками, УЗД матки з яєчниками та сечового міхура + інтерпретація результатів сімейним лікарем тільки за 1200 грн.

Наш фахівець ультразвукової діагностики пильно вивчить ваші внутрішні органи. Дослідивши результати обстеження, сімейний лікар з впевненістю скаже, чи ви здорові.

Годі відкладати своє здоров’я на завтра! Записуйтеся на профілактичну діагностику в Інституті здоров’я Баланс за номерами телефонів: +38 066 66 78087, +38 067 76 78087.

Пакет УЗД "Чоловіче здоров'я"

Завжди пильнуйте за своїм здоров’ям!

Інститут здоров’я Баланс підготував для чоловіків унікальну пропозицію – акційний пакет ультразвукової діагностики.

УЗД щитоподібної залози, УЗД органів черевної порожнини з нирками, УЗД сечового міхура й простати + інтерпретація результатів сімейним лікарем всього за 1050 грн.

Лікар-діагност ретельно дослідить стан ваших внутрішніх органів. Сімейний лікар вивчить результати обстежень і переконається, чи ви здорові.

Не зволікайте! Записуйтеся на профілактичну діагностику в Інституті здоров’я Баланс за номерами телефонів: +38 066 66 78087, +38 067 76 78087

Запишiться на консультацiю

Запис до наших лікарів доступний онлайн. Оберіть зручний для себе час та запишіться на консультацію.

balanceinstitute

ЗАПИСАТИСЯ

Міста та регіони, з якими працює медична клініка "Інститут здоров’я Баланс"

Прокласти маршрут до клініки