Онлайн консультація

Онлайн консультація лікарів Інституту здоров'я Баланс

В теперішній час, отримати допомогу лікаря можна не виходячи з дому. Ви можете скористатися будь-якою платформою для зв’язку та провести аудіо або відеозідзвон. Інститут здоров’я Баланс працює як офлайн, так і надає консультації онлайн.

Онлайн консультації при короновірусі

Саме в період загострення та поширення нових штамів коронавірусу онлайн консультації стали такими популярними. В першу чергу це пов’язано з тим, що відвідування поліклінік – один з варіантів зараження. Тому якщо у вас є нетермінові консультації – їх краще перенести, або за можливості – провести онлайн.

Якщо ви виявили в себе погане самопочуття, мали контакт з носієм вірусу – вам варто утриматися від відвідування поліклінік та медичних установ, щоб знизити ризик зараження інших пацієнтів. Ви можете звернутися до лікаря за допомогою в онлайн режимі, описати скарги та отримати необхідну допомогу.

Лікар завжди підтримує своїх пацієнтів, веде до покращення стану. Якщо ж стан пацієнта погіршується, то рекомендується очне відвідування лікаря.

Онлайн консультації та їх переваги

Протягом останніх років популярність онлайн консультацій невпинно росте. Це зручно, адже не потрібно витрачати час на дорогу до лікарні та черги. Якщо ваше питання не потребує проведення додаткових обстежень і огляду лікаря, то онлайн-формат стане ідеальним рішенням.

Які переваги мають онлайн консультації?

 1. Економія часу, і тим самим більш раціональний розподіл часу.

 2. Ви можете отримати поради лікаря, будучи в будь-якій точці світу, наприклад у відпустці або на дачі.

 3. Своєчасна відповідь на поставлені лікарю запитання, адже онлайн консультації ведуться за попереднім записом.

 4. Економічна вигода, бо зазвичай, онлайн консультація лікаря коштує дешевше, ніж офлайн.

 5. Відсутність черг – це не стосується приватних клінік, але якщо ви обслуговуєтеся у державній поліклініці, то черги – їх невід’ємна частина.

Які лікарі проводять онлайн консультації?

Майже всі лікарі проводять прийоми онлайн. Найчастіше пацієнти записуються на консультацію педіатра чи терапевта онлайн, щоб уникнути відвідування медичного центру із симптомами застуди. Однак у нас ви можете отримати консультації таких лікарів як проктолог, дієтолог, гастроентеролог, ендокринолог, інфекціоніст, сімейний лакар.

Якщо ви сумніваєтеся в ефективності послуги онлайн, то хочемо запевнити – вона не нижча ніж у очної консультації. Якщо у вас є попередні обстеження, то можете перед прийомом підготуватися та відправити на електронну пошту лікарю. Також, онлайн консультації з лікарем для пацієнтів вигідно проводити, коли необхідний повторний візит до лікаря, після здачі аналізів з отриманими результатами.

Що входить в консультацію онлайн?

Онлайн консультації лікарів проходять по такому ж протоколу, як і офлайн. Різниця лише в тому, що ви перебуваєте вдома, а не в кабінеті вашого лікаря. Консультація складається з таких етапів:

 1. Підготовка лікаря – лікар готується до консультації, вивчає ваш випадок, і при необхідності – просить додаткові аналізи чи результати обстежень, щоб оцінити динаміку хвороби.

 2. Складання плану лікування – лікар підбирає необхідні препарати для покращення вашого стану на базі міжнародних протоколів.

 3. Проведення відео консультації – під час дзвінка в відеоформаті лікар та ви розглядаєте прописаний план лікування та отримуєте відповіді на поставлені лікарю в ході консультації питання.

 4. Офіційний висновок – після онлайн консультації ви отримуєте заключення від лікаря на вказану електронну пошту.

 5. Віддалене ведення пацієнта – ця послуга не стосується усіх випадків, та деколи, лікар можете вести пацієнта протягом усього лікування до повного одужання.

Яку інформацію надає лікар під час консультацій через інтернет?

Під час онлайн-консультацій з лікарем ви отримаєте необхідну допомогу з питань:

 • розшифровки результатів аналізів та рекомендації щодо лікування;

 • почути незалежну думку нашого фахівця, якщо сумніваєтеся у поставленому іншим лікарем діагнозі;

 • отримати рекомендації щодо лікування захворювання, необхідній дозі ліків та почути, що точно не варто робити і які ліки протипоказані саме у вашому випадку;

 • якщо для уточнення діагнозу потрібно здати аналізи – лікар може порадити, які саме, а потім прокоментує результат (в рамках уже оплаченого прийому).

Як записатися на онлайн-консультацію з лікарем в Інститут здоров'я Баланс в Івано-Франківську?

Записатися на прийом до одного з наших лікарів (хірург, терапевт, гастроентеролог, дієтолог та ін.) можна на сайті Інституту здоров’я Баланс, а також зв’язавшись з нашими адміністраторами за вказаним номерами телефонів: +38 066 66 78087+38 067 76 78087.

Часті запитання

Так, ви можете записатись на онлайн-прийом до лікаря Інституту здоров'я Баланс. Найчастіше так роблять пацієнти, якщо хочуть отримати альтернативний висновок фахівця за результатами обстежень та аналізів. Зверніть увагу, що міняти лікаря у процесі лікування не рекомендується.

Звісно, навіть перебуваючи за кордоном, ви можете звернутися за консультацією до лікарів. Наприклад, ви у відпустці і захворіла дитина - наш дитячий терапевт допоможе підібрати необхідні аналоги вітчизняних ліків, щоб якомога швидше побороти симптоми застуди.

Як будь-які інші послуги, онлайн-медицина має позитивні і негативні відгуки. Погані відгуки пов'язані з тим, що клієнти отримали не ту допомогу, на яку розраховували.

Більшість помилково вважають, що онлайн-лікар може недбало ставитися до своєї роботи: призначити неправильне лікування, а жодної відповідальності за це не понесе. Насправді онлайн-лікар несе таку ж юридичну відповідальність, як і при особистому прийомі.

Пам'ятайте, що ваше самопочуття повністю залежить від вашого ставлення до себе! Не нехтуйте консультаціями лікаря - ми завжди прийдемо на допомогу! Вам же залишається слідувати нашим рекомендаціям та насолоджуватися комфортом онлайн-обстежень.

Для уточнення вартості послуг зв’яжіться з нами за номероми телефонів: +38 066 66 78087, +38 067 76 78087.

Запишiться на консультацiю

Запис до наших лікарів доступний онлайн. Оберіть зручний для себе час та запишіться на консультацію.

balanceinstitute

ЗАПИСАТИСЯ

Прокласти маршрут до клініки